CO O ŠKOLE SEBELÁSKY ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ JI PROŠLY?


Miluji své tělo jako nikdy více. A jsem hubená a nemám skoro žádná prsa, a mám se ráda i s neoholenýma nohama. Mám nádhernou ženskou pánev, štíhlé paže, majestátní šíji a něžné kotníky a zápěstí.
Díky sebelásce - dotykům, mluvení s mými částmi těla, prokazováním díky za náročný den - jsem objevila (a stále objevuji) hodnotu v jeho světlé kůži, v jeho přirozenosti, v jeho tvarech. Nelíčím se, nechala jsem více volnosti svému obočí. Líbím se sama sobě i po ránu, když se vyklubu z postele. Umím se něžně pohladit a říkat si hezké věci. Vracím se k přirozenosti a říkám si, že ženu nemusí dělat jen její velká prsa a pevný zadeček.
Prostě jsem BOHYNĚ. Každá z nás je. A to dnes už vím a zažívám díky všemu, čím mě Lucka a její téma inspirovalo a vneslo do života.

Lucie J.

Je to už rok, co jsem sama, a stále jsem na této cestě...
Ale už vím, kdo jsem, že mám svoji hodnotu, dokáži si říct, co chci a co nechci, dokáži říct NE (pokud to tak cítím). Vím, že mám co nabídnout a i přes celou moji situaci můžu říct, že jsem šťastná a spokojená. Není to jednoduché období, ale díky sebelásce toto všechno zvládám. Zvládám to díky tomu, že jsem k sobě nalezla cestu a prostě jsem se našla… 🙂 Sebeláska je základní kámen fungujících vztahů a celkové spokojenosti nás všech.

Mirka

Já jsem moc ráda, že jsem se začala zajímat o sebelásku a snažím se mít ráda sama sebe, dávat sebe na první místo.
Dříve jsem byla vystresovaná matka se dvěma dětmi, která chodí do zaměstnání a ještě má plno práce doma, ale vše dokonale zvládá. Práce kolem dětí a domácnosti byla na prvním místě. Teď už není.
Na prvním místě jsem já. Jsem víc v klidu, chci být v pohodě, dávám si lásku a mám i více pochopení pro děti. Nyní i u nich vidím na prvním místě ty děti samotné a ne tu práci, kterou mají udělat. Pouštím tu dokonalost, kterou mít nemusím. Přesto se mi někdy stane, že zase vidím, co všechno musím nebo udělám nějakou chybu, mám nějaké trápení nebo i strach. Tady mi hodně pomáhá nápad od Lucky, že já jsem sama pro sebe nejlepší přítelkyně a já se můžu obejmout, pohladit, já si můžu dát to pochopení od své nejlepší přítelkyně, od sebe sama:o))
Já si své nejlepší přítelkyni postěžuju a ona mě pochopí a jsem jenom sama se sebou. Hned je mi líp, dávám si lásku.

Katka

Škola sebelásky mi změnila život, samozřejmě k lepšímu. Jsem až v šoku, jak málo někdy stačí. Už druhý týden jsem se nepoznávala a myslím, že i manžel se nestačí divit, a jsme vlastně oba šťastní, že se tato proměna stala. Děkuju mockrát za otevření nové cesty s láskou a vděčností.

Markéta

Koupila jsem si 5týdenní on-line kurz sebelásky, bylo to opravdu pět silných týdnů, a čerpám z nich do teď. Je to opravdu začátek a teď mi to pomáhá... zrovna dnes mě přepadl můj strach "zase mě pomlouvají", můj silný program, který mám tak silně zakořeněný, řeším si ho už rok, že jsem v pořádku a oni také, a že se mám ráda, jak je to osvobozující pocit, a že jsem fajn, že za to stojím, že mám své přátele a rodinu, kteří mě milují, a že mám sebe, že na mě záleží...

Zuzana

Prohlubováním sebelásky jsem přijala svou jinakost. Již nemám strach ji vyjádřit. Když vidím, že něco nefunguje, nabádám zkusit to jinak. Přijala jsem i odlišnost ostatních lidí. Nechávám jim jejich volbu. Uvolnilo mě to, zpomalilo. Tím se uvolnily i mé vztahy. Náhle se setkávání stávají zábavnějším, protože už nemám potřebu rozebírat určitá témata a řešit v sobě stále dokola, co si o mě druzí myslí.

Petra Kaplánková

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.